Który hotel okaże się być najbardziej pomysłowym?

To już dziesiąta edycja konkursu „Hotel z pomysłem”! Z okazji okrągłej rocznicy, organizatorzy wydarzenia postanowili wybrać obiekt zupełnie specjalny – taki, który zasługuje na zaszczytne miano nie tylko w tym roku, ale w ciągu ostatniej dekady!

Ideą leżącą u podstaw konkursu „Hotel z Pomysłem” jest promocja kreatywnych pomysłów hotelowych, które łączą w sobie nie tylko ciekawe rozwiązania architektoniczne i wysoką wartość estetyczną, ale także doskonałą użyteczność. Celem jest bowiem prezentacja takich miejsc, które mogłyby stać się wizytówką polskiej branży hotelowej, przedstawianie ciekawych rozwiązań architektonicznych, pomysłów o dużych walorach estetycznych i użytkowych. Promowanie inicjatyw łączących najnowsze trendy z zakresu architektury, designu i zarządzania ze specyfiką polskiego rynku. Do udziału w Konkursie zapraszamy również właścicieli obiektów powstałych w nietypowych budynkach posiadających niecodzienną lub rzadko spotykaną lokalizację.

„Hotel z pomysłem 10-lecia” zostanie wybrany przez grono doświadczonych specjalistów branży hotelowej. W jury zasiadają nie tylko doradcy hotelowi oraz przedstawiciele organizacji branżowych czy ludzie na co dzień zajmujący się poszukiwaniem obszarów hotelarstwa, ale także świetni i doświadczeni architekci i projektanci wnętrz pracujący w sektorze. Jednocześnie, przewidziano także specjalne wyróżnienie przyznane przez czytelników czasopisma „Hotelarz”.

Jednym z hoteli wskazanych przez jury do udziału w konkursie jest Hotel Ossa Congress and Spa, który był laureatem konkursu w roku 2008. Co sprawia, iż właśnie ten hotel zasługuje na mino „Hotelu z pomysł 10-lecia?” Przede wszystkim jego niekonwencjonalność – mikrolokalizacja w niewielkiej wsi w powiecie rawskim, co jest model rzadko spotykanym w przypadku rozległych hoteli celujących w gości biznesowych. Oryginalny pomysł na lokalizację świetnej jakości hotelu z dala od miasta – wciąż jednak na tyle blisko tak Warszawy jak i Łodzi, przyciąga więc tak osoby planujące w Ossie zorganizować konferencje, szkolenia, warsztaty czy przeróżne eventy, jak i „mieszczuchów”, którzy w wolne dni i weekendy chcieliby odpocząć od miejskiego zgiełku, nie tracąc przy tym czasu na dalekie podróże. Ossa to także interesująca architektura pięknie wpisująca się zarówno w otoczenia jak i przyjemne krajorazy Równiny Rawskiej, a także świetne wnętrza i przede wszystkim doskonała jakość usług.

Laureata konkursu poznamy 17 maja podczas konferencji Hotel Investment Trends, która odbędzie się 17 maja w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *